President

Year(s) in Office

 

Bill Groom

1987-88

 

Bob Meyers

1988-89, 1989-90

 

Lloyd Brown

1990-91, June 1991- December 1991

Lloyd Brown

Helen Bensusan Killbride

January 1992 – April 1992, 1992-93, 1993-94

Helen Bensusan Kilbride

George Soulis

1994-95, 1995-96

George Soulis

Dave Copp

1996-97, 1997-98

Dave Copp

Lynn Watt

1998-99, 1999-2000

Lynn Watt

Muriel Shepherd

2000-01, 2001-02

Muriel Shepherd

Steve Little

2002-03

Steve Little

Neil Hultin

2003-04, 2004-05

Neil Hultin

Jim Kalbfleisch

2005-06

Jim Kalbfleisch

Don Brodie

2006-07, 2007-08

Don Brodie

Lorraine Beattie

2008-09, 2009-10

Lorraine Beattie

Shirley Thomson

2010-11, 2011-12

Shirley Thompson

Bob Norman

2012-13, 2013-14

Bob Norman

Terry Weldon

2014-15, 2015-16

Terry Weldon

Alan George

2016-17, 2017-18

Alan George

Sue Fraser

2018-19, 2019-20

Sue Fraser

Lynn Judge

2020 -21,

Lynn Judge